قوانین و مقررات

قوانین و مقررات و شرایط خرید از فروشگاه اینترنتی ابزار پرینت

1. محصولاتی که به دست خریدار خواهد رسید، با عکس محصول که در سایت درج شده است، تفاوتی نخواهد داشت. خریدار متعهد می شود که از این موضوع اطلاع داشته و با اطلاع از این موضوع، اقدام به سفارش جنس از فروشگاه ابزار پرینت کرده است.


2. به دلیل خرید غیرحضوری مشتریان و خریداران گرامی، مسئولان فروش ابزار پرینت؛ عکس های محصولات را با کیفیت بالا و در زوایای گوناگون بر روی سایت در دسترس خریدار قرار داده اند تا قبل از سفارش نهایی، به رویت خریدار برسد و این موضوع به منزله تایید مشخصات محصول خریداری شده، قبل از ارسال نهایی محصول به دست خریدار می باشد و بعد از واریز وجه که به منزله ی تایید مشخصات جنس است، و خریدار هیچ ادعایی در مورد محصولات سفارش داده شده نخواهد داشت.


3. مشتریان و خریداران گرامی، درصورتی که میخواهند سفارشی را لغو کنند یا تغییر دهند، می بایست تا قبل از مرحله ی ارسال محصول، موضوع را به مسئولان فروش ابزار پرینت (تلفن های درج شده در انتهای سایت فروشگاه) اطلاع دهند؛ زیرا به دلیل صدور فاکتور نهایی، به هیچ عنوان پس از ارسال، امکان لغو سفارش یا تغییر محصول نخواهند داشت. هرگونه تغییر محصول یا لغو سفارش، در صورتی که بعد از بسته بندی و تحویل محصول به پست باشد، هزینه های ارسال و بسته بندی بر عهده ی سفارش دهنده خواهد بود. همچنین سفارش دهنده می بایست محصول را صحیح و سالم بسته بندی کرده و به فروشگاه عودت دهد. در صورت بسته بندی غیر صحیح به جهت بازگشت محصول به ابزار پرینت و در نتیجه آسیب به محصول، خسارت بر عهده ی سفارش دهنده است. ضمنا هزینه ی بازگشت مجدد این نوع از کالاها به ابزار پرینت بر عهده ی مشتری خواهد بود.


4. همچنین ابزار پرینت ، محصولات خود را با پست سفارشی برای مشتری ارسال می کند، لذا با توجه به ماهیت این نوع ارسال پستی، ممکن است محصولات ظرف 4 الی 10 روز کاری پس از بسته بندی و خروج از فروشگاه به دست مشتری برسد، همچنین ابزار پرینت هیچگونه ضمانت نامه ای بابت حمل محصولات خود ارائه نخواهد داد. (به این دلیل که محصولات با اینکه دوام بسیار بالایی دارند اما در برابر ضربه و سایر موارد مقاوم نیستند. همچنین شناسایی علت شکستگی محصولات امکان پذیر نیست). ابزار پرینت توصیه های نگهداری محصول را به مشتری خواهد داد. نداشتن ضمانت حمل، به دلیل ماهیت محصولات است. به طور کل کالاهایی ضمانت دارند، در بخش مشخصات محصول، “دارای ضمانت” ذکر شده است.

5. نحوه ی حمل بار، طبق نظر مشتری خواهد بود و ابزار پرینت هیچگونه مسئولیتی بابت خرابی کالا که ممکن است توسط عوامل باربری یا پست یا هر نوع دیگر، ایجاد شود نخواهد داشت. همچنین کالاهای ارسالی با باربری و پست، دارای بیمه هستند و مشتری می بایست درصورت بروز خسارت با بیمه هماهنگ کند. ضمن اینکه امکان خرابی محصول به دلیل بسته بندی حرفه ای، ایمنی و استاندارد بالای باربری و پست، بسیار نادر است.


6. پیرو بندهای قبل و توضیحاتی که جهت آگاهی کامل از قوانین و مقررات سایت به خریدار داده شد، به اطلاع می رساند که تمامی موارد بصورت اینترنتی از طریق سایت، تلگرام، اینستاگرام، سایر شبکه ها و فضاهای مجازی؛ پیامک یا بصورت شفاهی صورت گرفته و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی (ماده ۱۰ قانون مدنی) قرارداد خرید محصول در رسانه ما منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید و ضمانت نامه ای بابت محصولات، وجود نخواهد داشت و خریدار، قوانین و مقررات فروش در سایت ابزار پرینت را پذیرفته است."خریدار متعهد می شود که با خواندن دقیق این موارد در سایت ابزار پرینت ، اقدام به خرید محصول نموده است. سفارش محصول و تراکنش وجه به هر شکل (کارت به کارت، خرید حضوری، واریز اینترنتی و سایر روش ها)، توسط خریدار، به منزله ی تایید و پذیرفتن این قوانین است."